Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Bidziny

Bidziny, świętokrzyskie

  • 197 000 zł
  • 65 m²
  • 3 030,77 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Borek

Skontaktuj się

Dom Bidziny

Bidziny, świętokrzyskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

197 000 zł

65 m²

3 030,77 zł/m²

Dom Bidziny

Zaktualizowane: 18 maja 2026

197 000 zł 65 m² 3 030,77 zł/m²

Rodzaj domu:
gospodarstwo rolne
Liczba pokoi:
-
Powierzchnia działki:
3 000 m²

Powierzchnia działki:

3 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 197 000 zł (3 030,77 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 65 m²; stan: do remontu
  • Budynek: gospodarstwo rolne
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Działka: 3 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  • Media: prąd; ogrzewanie: piec
  • Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Agencja HOMeserwis Nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż byłego gospodarstwa, w skład którego wchodzą: dom murowany oraz budynki gospodarcze murowane, całość na działce 3000 m2 .
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Bidziny gmina Wojciechowice k/Ożarowa.
Budynek mieszkalny murowany kryty blachą trapezową, w nim duża kuchnia 5x5 m, duży pokój 5x5 m, przedsionek i pomieszczenie na łazienkę, dom ocieplony i otynkowany. Okna PCV. (...)

Agent

Sylwia Borek

512 600...

512 600 012

41 247 61 38

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

512 600...

512 600 012

41 247 61 38

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości